GündemOyun

Epic Games Kendi Oyun Mağazasını Açıyor!

Steam’e en potansiyel rakip olabileceği söylenen Epic Games kendi mağazasını açmaya hazırlanıyor. Ek olarak vaatleri de gerçekten yüksek ve heyecan verici!

PC, konsol, mobil, Web ve VR platformlarda sayısız oyunun geliştirilmesine olanak sağlayan Unreal Engine oyun motorunun sahibi olan Epic Games, geliştiricilere satışlarından %88 oranında pay veren öncü nitelikli çevrimiçi mağazasını duyurdu! Kısa süre içerisinde özel olarak seçilmiş bir dizi PC ve Mac oyuncusu ile birlikte açılacak olan mağaza, 2019 yılı içerisinde ilave oyunlar kabul etmeye ve başka platformları da desteklemeye başlayacak.

Epic Games mağaza kapılarını farklı oyun motorlarıyla geliştirilmiş tüm oyunlara açık olacak. Mağazada yer alacak ilk oyunların arasında Unreal, Unity engine ve diğer oyun motorlarıyla geliştirilmiş oyunlar bulunuyor: Unreal engine ile hazırlanmış oyunların sahiplerini de bol sürprizler bekliyor diyebiliriz. Ek olarak bu mağaza içerik üreticilerini de sürekli ödüllendirerek onları oyun dünyasına daha çok motive edebilecek..

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı